KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967027
nr 1596 7027
Lykke Vigen
(f. 1927), Danmark
Oljemålning, "Mallorca". Signerad, daterad -61. Olja på duk, 71x96 cm, yttermått inklusive ram: 85x110 cm
Lykke Vigen, född 1927, dansk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:10:32